Nasi mistrzowie

Bracia Życzyńscy – Maximilian i Tomasz – mają na swoim koncie wiele medali, ale ten jest szczególny. Zajęli bowiem I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 16 w Lekkiej Atletyce, pokonując najszybciej sztafetę 4×100 m.

*****

18.11.2017r. odbyły się halowe zawody LDK, w których Monika Kuźniar zajęła II miejsce na dystansie 600m z czasem 1:44:42, zostając wicemistrzynią Polski.

*****

Podczas Międzynarodowego Turnieju  Akrobatyki Sportowej odbywającego się  w Zielonej Górze w kategorii dwójek  męskich seniorów zwyciężył Dominik Poźniak (Klub Akrobatyki Sportowej Rzeszów).
[Szczegóły oraz fotografia medalistów]

*****

O tym, że warto wytrwale ćwiczyć na zajęciach wychowania fizycznego przekonuje absolwent Gimnazjum nr 9 – Jakub Tęcza, który w 40. Maratonie w San Francisco zajął 7. miejsce w swojej kategorii wiekowej. W biegu ogółem wystartowało 6585 uczestników z całego świata. Kuba jako czterdziesty minął linię mety.

Gratulujemy! Będziemy mocno trzymać kciuki za sukcesy w kolejnych maratonach.