Inne sukcesy

Rok 2018/2019

Lp.

Uczniowie

Rezultat

Konkurs

Opiekun

1. Natalia Wilanowska  I miejsce XV Powiatowy Konkurs Fotograficzny ” Wspomnienia z Wakacji”- „Letnie impresje” Anna Dec
2. Paweł Płonka  II miejsce XV Powiatowy Konkurs Fotograficzny ” Wspomnienia z Wakacji”- „Letnie impresje” Anna Dec
3. Gabriela Rok  wyróżnienie XV Powiatowy Konkurs Fotograficzny ” Wspomnienia z Wakacji”- „Letnie impresje” Anna Dec
4. Michał Worek  I miejsce Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka w ramach 16. Objazdowego Festiwalu Filmowego „Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie” Marek Piliński
5. Szkolne Koło Caritas  I miejsce Diecezjalny konkurs na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Anna Dec
6. Maksymilian Mirecki
Jowita Pietryka
Paulina Rabczak
 I miejsce Ogólnopolski szkolny konkurs wiedzy o Niepodległej pod nazwą „Ojczyzna Nasza”  
7. Iga Flis  II miejsce XXXIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała Aleksandra Grzesik
8. Wiktor Rożnowski  wyróżnienie XXXIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała Aleksandra Grzesik
9. Natalia Wajda  wyróżnienie XXXIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała Aleksandra Grzesik
10. Iga Flis  I miejsce XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa Aleksandra Grzesik
11. Wiktor Rożnowski  II miejsce XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa Aleksandra Grzesik
12. Radosław Malec  wyróżnienie XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa Aleksandra Grzesik
13. Karolina Bartochowska  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Poetycki o Złoty Karton Bożena Olszewska
14. Weronika Sandomierska  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Poetycki o Złoty Karton Halina Hospod
15. Klaudia Rożek  Nagroda Grand Prix XIX Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – Nasz Dom” Anna Dec
16. Jakub Glac  I miejsce Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Stanisław Feret
17. Gabriela Rok  II miejsce Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Stanisław Feret
18. Róża Rogala  III miejsce Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Stanisław Feret
19. Gabriela Szela  wyróżnienie XIX Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” Anna Dec
20. Monika Kuźniar  wyróżnienie XIX Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” Anna Dec
21. Gabriela Rok  I miejsce XIX Ogólnopolski Konkurs Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia naszym Patronem „Czas to Miłość” – kategoria multimedialna Anna Dec
22. Aleksandra Tyrakowska  II miejsce XIX Ogólnopolski Konkurs Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia naszym Patronem „Czas to Miłość” – kategoria plastyczna Anna Dec
23. Wiktor Rożnowski  laureat III miejsce Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei Aleksandra Grzesik
24. Radosław Malec  finalista Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei Aleksandra Grzesik
25. Jakub Ulrych  finalista Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei Aleksandra Grzesik
26. Hanna Lech  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
27. Timon Dąbrowski  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
28. Łukasz Noga  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
29. Natalia Pytlak  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
30. Mateusz Graboś  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
31. Zuzanna Jakubowska  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
32. Emilia Łopata  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
33. Bartłomiej Jucha  laureat Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum Damian Basaj
34. Wiktor Rożnowski  laureat Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa I liceum Aleksandra Grzesik
35. Michał Łukasik  wynik bardzo dobry Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa I liceum Aleksandra Grzesik
36. Aleksandra Rębisz  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Student – klasa II liceum
37. Filip Różak  III miejsce Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” Izabela Dybowska
38. Artur Olszówka  finalista Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” Sławomir Fugas
39. Kajetan Ostrowski  finalista Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” Sławomir Fugas
40. Piotr Kuźniar  finalista Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” Sławomir Fugas
41. Wiktor Rożnowski  laureat Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
42. Wiktor Rożnowski  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Aleksandra Grzesik
43. Natalia Wajda  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
44. Natalia Wajda  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Aleksandra Grzesik
45. Michał Łukasik  laureat Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
46. Michał Łukasik  laureat Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Aleksandra Grzesik
47. Radosław Malec  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
48. Miłosz Michno  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
49. Miłosz Michno  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Aleksandra Grzesik
50. Tomasz Słoma  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
51. Arkadiusz Moskwa  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Aleksandra Grzesik
52. Arkadiusz Moskwa  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Aleksandra Grzesik
53. Barbara Żelazko  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Aleksandra Grzesik
54. Milena Perończyk  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Agnieszka Zagocka-Zboril
55. Erwin Iwiński  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny Marek Pondel
56. Bartłomiej Jucha  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Damian Basaj
57. Jan Jacek  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny Jadwiga Amano
58. Erwin Iwiński  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fzyczny Eureka Marcin Zawadzki
59. Piotr Kuźniar  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fzyczny Eureka Marcin Zawadzki
60. Marceli Kyc  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fzyczny Eureka Marcin Zawadzki

Rok 2017/2018

Lp.

Uczniowie

Rezultat

Konkurs

Opiekun

1. Nadia Batóg (2f Gim)  II miejsce XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Kapliczki przydrożne” pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego Anna Dec
2. Gabriela Rok (3a Gim)  III miejsce XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Kapliczki przydrożne” pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego Anna Dec
3. Martyna Pinda (3a Gim)  wyróżnienie XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Kapliczki przydrożne” pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego Anna Dec
4. Barbara Sołtys (2b Gim)  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs „Jezus Chrystus naszym Królem” Anna Dec
5. Gabriela Witkowska (2f Gim)  I miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria piosenka ekologiczna Dorota Kudyba
6. Marcelina Drupka (2c Gim)  II miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria piosenka ekologiczna Dorota Kudyba
7. Oliwia Koszulińska (2f Gim)
Agnieszka Grużewska (2f Gim)
 III miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria piosenka ekologiczna Dorota Kudyba
8. Beata Sondej (1c LO)
Victoria Stopa  (1c LO)
 II miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria prezentacja ekologiczna Dorota Kudyba
9. Uczestnicy konkursu i reportażu video(kl. 1c):
Robert Skalski
Kacper Gąsior
Michał Sierżęga
Gabriela Witkowska
Oliwia Koszulińska
Agnieszka Grużewska
 II miejsce MŁODZI OBSERWATORZY PRZYRODY – chrońmy razem bioróżnorodność „Ochrona drzew w naszym mieście” organizowany przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Zakład Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie Dorota Kudyba
10. Uczennice 2e:
Julia Nieduży
Magdalena Korcz
Gabriela Tokarska
Dagmara Śmigiel
 wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Caritas Polska „Zacznij działać” Anna Dec
11. Michał Łukasik  III miejsce VII Podkarpacki Konkurs Informatyczny z Elementami Matematyki Elżbieta Chmiel
12. Klaudia Trzcińska  I miejsce Ogólnopolski konkurs im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” – kategoria plastyczna s. Renata Pilarska
13. Paweł Płonka  wyróżnienie Ogólnopolski konkurs im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” – kategoria multimedialna Anna Dec
13. Julia Ligoda  I miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” Anna Dec
14. Klaudia Rożek  II miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” Anna Dec
15. Karolina Brydak  III miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” Anna Dec
16. Magdalena Brydak  III miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” Anna Dec
17. Maja Woźniak  nagroda specjalna Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” Anna Dec
18. Barbara Sołtys  I miejsce XVIII Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” – kategoria plastyczna Anna Dec
19. Klaudia Rożek  II miejsce XVIII Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” – kategoria plastyczna Anna Dec
20. Jagoda Sołek  III miejsce XVIII Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” – kategoria plastyczna Anna Dec
21. Aleksandra Piasecka  IV miejsce Wielki Finał XIV edycji Konkursu Papieskiego pt. „Jan Paweł II – Pielgrzym pokoju” Anna Dec
23. Zuzanna Poplewska  II miejsce
ex aequo
XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę” Kazimierz Zięba
24. Marcelina Drupka  II miejsce
ex aequo
XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę” Marcin Sopel
25. Maja Międlar  I miejsce II Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem British Council Damian Basaj
26. Jan Skiba  II miejsce II Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem British Council Magdalena Rewers
27. Natalia Nowak  wyróżnienie III edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej Marcin Sopel
28. Barbara Sołtys  III miejsce III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia i panowania Królowej Jadwigi” Anna Dec
29. Gabriela Szela  wyróżnienie III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia i panowania Królowej Jadwigi” Anna Dec
30. Gabriela Sołtysiak  I miejsce II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku” – kategoria szkół gimnazjalnych Wacław Myśliwiec
31. Aleksandra Gajdek  III miejsce II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku” – kategoria szkół gimnazjalnych Wacław Myśliwiec
32. Justyna Rochecka  I miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych Melinda Tęcza
33. Paulina Rabczak  II miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych Melinda Tęcza
34. Justyna Selwa  I miejsce Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „Sapere-aude” – odważ się być mądrym Sławomir Fugas
35. Michał Łukasik  finalista Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere-aude” – odważ się być mądrym Sławomir Fugas
36. Tomasz Słoma  finalista Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „Sapere-aude” – odważ się być mądrym Sławomir Fugas
37. Julia Mamczura
Alicja Chwiejczak
Nikola Górecka
 I miejsce Konkurs w ramach projektu „Projekt z ZUS” – kategoria komiks Marek Piliński
38. Wiktoria Fila
Michalina Kalemba
Alicja Bilska
Aleksandra Korniak
 III miejsce Konkurs w ramach projektu „Projekt z ZUS” – kategoria plakat Marek Piliński
39. Maksymilian Mirecki  II miejsce II Podkarpacki Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Stanisław Feret

Powrót do góry