Laureaci

O tym, że dobrze przygotowujemy do konkursów przedmiotowych świadczy liczba laureatów i finalistów, jaką od lat uzyskiwali nasi uczniowie. Mamy solidne podstawy, by w liceum kontynuować to, co zostało rozpoczęte w Gimnazjum nr 9.

SUKCESY UCZNIÓW ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH:

Rok szkolny  2017/2018

Laureaci:

 

Lp.

Uczeń

Przedmiot

Opiekun

1. Tomasz Słoma (trzeci w województwie) geografia Tomasz Pabisz
2. Justyna Rochecka geografia Tomasz Pabisz
3. Kajetan Ostrowski geografia Tomasz Pabisz, Witold Raczek
4. Martyna Lampart (najlepsza w województwie) biologia Dorota Kudyba
5. Joanna Krupa biologia Dorota Kudyba
6. Aleksandra Kolek biologia Dorota Kudyba
7. Oliwia Kałucka biologia Adrianna Chmiel
8. Maja Międlar biologia Adrianna Chmiel
9. Paulina Rabczak (najlepsza w województwie) historia Witold Raczek
10. Jowita Pietryka historia Witold Raczek
11. Michał Worek historia Witold Raczek
12. Justyna Selwa fizyka Jerzy Pięciak
13. Martyna Guzik fizyka Jerzy Pięciak
14. Michał Łukasik fizyka Jerzy Pięciak
15. Karol Hodur (drugi w województwie) język hiszpański Carolina Lopez Martinez
16. Paweł Płonka język hiszpański Carolina Lopez Martinez
17. Maksymilian Mirecki język hiszpański Anna Bielak Majkut
18. Tsui Lankhua język ukraiński
19. Wiktor Rożnowski matematyka Marek Pondel
20. Michał Łukasik matematyka Agnieszka Zagocka-Zboril
21. Klaudia Kwoka matematyka Jadwiga Amano
22. Justyna Selwa matematyka Marek Pondel
23. Martyna Guzik matematyka Marta Socha
24. Alicja Jurzysta matematyka Agnieszka Zagocka-Zboril
25. Natalia Wajda matematyka Marek Pondel
26. Justyna Selwa (najlepsza w województwie) język francuski Monika Marut
27. Julianna Wisz język francuski Magdalena Jastrzębska
28. Wiktoria Nowak język francuski Monika Marut
29. Karolina Bukała język francuski Monika Marut
30. Klaudia Trzcińska język francuski Monika Marut
31. Michał Sierżęga język francuski Magdalena Jastrzębska
32. Robert Skalski język francuski Monika Marut
33. Maja Międlar (najlepsza w województwie) język angielski Damian Basaj
34. Paulina Rabczak (druga w województwie) język angielski Magdalena Rewers
35. Karol Hodur  (drugi w województwie) język angielski Katarzyna Jakubowska-Gugała
36. Weronika Czaja język angielski Katarzyna Jakubowska-Gugała
37. Emilia Pawłowska język angielski Magdalena Rewers
38. Maksymilian Kulig język angielski Damian Basaj
39. Michał Worek język angielski Magdalena Rewers
40. Jan Skiba język angielski Magdalena Rewers
41. Justyna Selwa język angielski Katarzyna Jakubowska-Gugała
42. Grzegorz Liminowicz język angielski Magdalena Rewers
43. Kamila Gancarz język angielski Monika Kujałowicz
44. Kaja Kulczyńska język angielski Katarzyna Jakubowska-Gugała
45. Beniamin Łyszczarz język angielski Damian Basaj
46. Maja Międlar język niemiecki Melinda Tęcza
47. Paulina Rabczak język niemiecki Melinda Tęcza
48. Marta Zawadzka język niemiecki Melinda Tęcza
49. Aleksandra Murias informatyka Sławomir Fugas
50. Paulina Rabczak język polski Andrzej Kluz

 

Finaliści:

 

Lp.

Uczeń

Przedmiot

Opiekun

1. Adrian Bobowski geografia Tomasz Pabisz
2. Tomasz Babula geografia Monika Marut
3. Anna Falkiewicz geografia Tomasz Pabisz, Witold Raczek
4. Beniamin Łyszczarz geografia Tomasz Pabisz
5. Eryk Dziobak geografia Tomasz Pabisz
6. Krystian Piszczela geografia Tomasz Pabisz
7. Weronika Głowacz geografia Tomasz Pabisz
8. Justyna Rochecka biologia Adrianna Chmiel
9. Kuba Sitek biologia Adrianna Chmiel
10. Gabriela Sołtysiak biologia Adrianna Chmiel
11. Marta Zawadzka biologia Dorota Kudyba
12. Natalia Dmytrush język ukraiński
13. Justyna Rochecka historia Witold Raczek
14. Szymon Pawliczak historia Witold Raczek
15. Kaja Kulczyńska historia Sławomir Tomaka
16. Wiktor Rożnowski fizyka Jerzy Pięciak
17. Piotr Kuźniar fizyka Jerzy Pięciak
18. Bartłomiej Rzemiński fizyka Marta Świętoń
19. Klaudia Kwoka język hiszpański Carolina Lopez Martinez
20. Monika Bomba język hiszpański Carolina Lopez Martinez
21. Wiktoria Drzał język hiszpański Carolina Lopez Martinez, Anna Bielak Majkut
22. Kacper Błachowiak język hiszpański Carolina Lopez Martinez
23. Aleksandra Murias język hiszpański Anna Bielak Majkut
24. Maksym Korczowski język hiszpański Anna Bielak Majkut
25. Tomasz Słoma matematyka Jadwiga Amano
26. Marta Zawadzka matematyka Jadwiga Amano
27. Mateusz Graboś matematyka Agnieszka Zagocka-Zboril
28. Emilia Peszek język francuski Magdalena Jastrzębska
29. Aleksandra Gliwa język francuski Monika Marut
30. Nadia Batóg język francuski Magdalena Jastrzębska
31. Franciszek Stęga język francuski Monika Marut
32. Justyna Rochecka język polski Andrzej Kluz
33. Gabriela Habało język polski Renata Niemczyk
34. Aleksandra Murias  język angielski Agata Stachowicz
35. Magdalena Wyczawska język angielski Magdalena Rewers
36. Jakub Bielawski język angielski Damian Basaj
37. Kamil Mołodecki język angielski Magdalena Rewers
38. Kuba Sitek język angielski Marek Piliński
39. Maksymilian Kulig język niemiecki Melinda Tęcza
40. Zuzanna Jaskółka język niemiecki Melinda Tęcza
41. Daria Serwińska język niemiecki Agnieszka Rzemińska
42. Dorota Kołodziej chemia Joanna Sowa
43. Karol Uberman chemia Joanna Sowa

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 9 W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH:

Rok szkolny  2016/2017

Laureaci:

  1. Monika Kondraciuk – język niemiecki
  2. Adam Liminowicz – język niemiecki
  3. Zuzanna Jaskółka – język niemiecki
  4. Nadia Batóg – język niemiecki
  5. Kasper Kornak – informatyka
  6. Aleksandra Murias – informatyka
  7. Justyna Selwa – język francuski
  8. Karolina Krok – język francuski
  9. Magdalena Nędza – język francuski
  10. Jagoda Szczęsny – język francuski
  11. Kamila Cupryś – język francuski
  12. Martyna Hadam – język francuski
  13. Maria Tabisz – język francuski
  14. Gabriela Kallaus – język francuski
  15. Monika Kondraciuk – geografia
  16. Paweł Styka – geografia
  17. Natalia Nowak – geografia
  18. Martyna Lampart – biologia
  19. Michał Worek – biologia
  20. Martyna Drupka – biologia
  21. Julia Pytko – biologia
  22. Kinga Bukała – biologia
  23. Justyna Kołodziej – biologia
  24. Andżelika Mokrzycka – biologia
  25. Julia Ligoda – biologia
  26. Karol Hodur – język angielski
  27. Paulina Rabczak – język angielski
  28. Monika Kondraciuk – język angielski
  29. Maja Międlar – język angielski
  30. Weronika Czaja – język angielski
  31. Michał Szykuła – Język angielski
  32. Adam Liminowicz – język angielski
  33. Julia Bilska – język hiszpański
  34. Karol Hodur – język hiszpański
  35. Zuzanna Bieleń – język hiszpański
  36. Zuzanna Zboril – język hiszpański
  37. Monika Kondraciuk – język polski
  38. Matylda Gackiewicz – język polski
  39. Weronika Kus – język polski
  40. Filip Rożnowski – matematyka
  41. Monika Kondraciuk – matematyka
  42. Alan Guzek – matematyka
  43. Aleksander Gaweł – matematyka
  44. Maksymilian Mirecki – historia
  45. Paulina Rabczak – historia
  46. Daniel Chiłła – historia
  47. Kajetan Ostrowski – historia
  48. Martyna Drupka – chemia
  49. Martyna Hadam – chemia
  50. Filip Rożnowski – fizyka
  51. Monika Kondraciuk – WOS
Liczba finalistów: 53

 

Rok szkolny  2015/2016

Laureaci:

  1. Adam Wątroba – fizyka
  2. Jakub Zakonek – fizyka
  3. Iga Frąc – fizyka
  4. Krzysztof Negacz – fizyka
  5. Paulina Miciuda – biologia
  6. Weronika Lech – biologia
  7. Krzysztof Negacz – biologia
  8. Justyna Kołodziej – biologia
  9. Julia Ligoda – biologia
  10. Martyna Drupka – biologia
  11. Mateusz Słysz – język angielski
  12. Karol Hodur – język angielski
  13. Magdalena Gorczyca – język angielski
  14. Kashka Sharp – język angielski
  15. Klara Lewandowska – język angielski
  16. Aleksander Banaś – język angielski
  17. Monika Kondraciuk – język angielski
  18. Bruno Romański – język angielski
  19. Iga Frąc – język angielski
  20. Jagoda Wacnik – język angielski
  21. Aleksandra Bochenek – język angielski
  22. Kinga Kwoka – język angielski
  23. Sara Pączek – język francuski
  24. Karolina Krok – język francuski
  25. Michalina Sarna – język francuski
  26. Lidia Bieniarz – język francuski
  27. Robert Skalski – język francuski
  28. Iga Karasińska – język niemiecki
  29. Katharina Styś – język niemiecki
  30. Adam Liminowicz – język niemiecki
  31. Monika Kondraciuk – język niemiecki
  32. Lidia Mądrzak – chemia
  33. Adam Wątroba – chemia
  34. Krzysztof Negacz – chemia
  35. Jakub Zakonek – chemia
  36. Kajetan Korszeń – geografia
  37. Iga Frąc – Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  38. Marek Lechowicz – Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  39. Jan Fornal – matematyka
  40. Adam Wątroba – matematyka
  41. Maksymilian Mirecki – historia
  42. Aleksandra Bochenek – język polski
Liczba finalistów: 37

 

Rok szkolny  2014/2015

Laureaci:

  1. Weronika Ożóg – język polski
  2. Bernadetta Wilk – język polski
  3. Michał Sobolak – biologia
  4. Wiktoria Wojturska – biologia
  5. Krzysztof Negacz – biologia
  6. Wiktoria Wojturska – chemia
  7. Michał Sobolak – chemia
  8. Bernadetta Wilk – chemia
  9. Adam Wątroba – fizyka
  10. Maciej Domaradzki – fizyka
  11. Michał Sobolak – fizyka
  12. Anna Góral – fizyka
  13. Joanna Krawczyk – język francuski
  14. Sara Pączek – język francuski
  15. Gabriela Szpila – język francuski
  16. Andrzej Siuda – język francuski
  17. Łucja Potępa – język francuski
  18. Jagoda Szal – język francuski
  19. Patrycja Chrostowska – język francuski
  20. Anna Maria Lenar – język francuski
  21. Aleksandra Kabala – język angielski
  22. Karolina Kontek – język angielski
  23. Mateusz Słysz – język angielski
  24. Bartosz Bąk – język angielski
  25. Jagoda Wacnik – język angielski
  26. Monika Chmiel – język angielski
  27. Jan Fornal – matematyka
  28. Jakub Szypuła – matematyka
  29. Adam Wątroba – matematyka
  30. Weronika Ożóg – historia
  31. Michał Sobolak – informatyka
  32. Alexandra Życzyński – język niemiecki
Liczba finalistów: 36

 

Rok szkolny  2013/2014

Laureaci:

  1. Weronika Ożóg – historia
  2. Jakub Bieniasz – historia
  3. Nikola Pociask – biologia
  4. Michał Sobolak – biologia
  5. Bartosz Witkowski – chemia
  6. Wiktoria Wojturska – chemia
  7. Krzysztof Negacz – chemia
  8. Ewa Ludera – język angielski
  9. Sandra Koziołkiewicz – język angielski
  10. Maciej Ziemiański – język angielski
  11. Michał Rusinek – język angielski
  12. Zuzanna Kowalska – język angielski
  13. Mateusz Słysz – język angielski
  14. Wiktoria Mika – język angielski
  15. Łukasz Gruchała – język angielski
  16. Jakub Ficek – matematyka
  17. Michał Kowalczyk – matematyka
  18. Jakub Ficek – geografia
  19. Gabriela Dziuba – język francuski
  20. Ewa Ludera – język francuski
  21. Sara Pączek – język francuski
  22. Anita Kuczeriawa – język francuski
  23. Magdalena Madera – język francuski
  24. Jakub Wierzbiński – język francuski
  25. Magdalena Dziurgot – język francuski
  26. Gabriela Szpila – język francuski
  27. Łucja Potępa – język francuski
  28. Erika Lenar – język francuski
  29. Olga Jezierska – język francuski
  30. Joanna Krawczyk – język francuski
  31. Aleksandra Tomkiewicz – język francuski
  32. Agnieszka Wilk – język francuski
  33. Andrzej Siuda – język francuski
  34. Bartosz Witkowski – język francuski
  35. Gabor Tęcza – język niemiecki
  36. Bartosz Witkowski – język niemiecki
  37. Aleksandra Olszańska – język niemiecki
  38. Wiktoria Mika – język niemiecki
  39. Bartosz Witkowski – informatyka
Liczba finalistów: 40

 

Rok szkolny  2012/2013

Laureaci:

  1. Łukasz Kondraciuk – fizyka
  2. Piotr Toczek – fizyka
  3. Izabela Bester – język angielski
  4. Kinga Jasek – język angielski
  5. Anna Zawadzka – język angielski
  6. Marcin Podhajski – matematyka
  7. Piotr Toczek – matematyka
  8. Łukasz Kondraciuk – matematyka
  9. Izabela Bester – język francuski
  10. Łukasz Kondraciuk – geografia
  11. Mirosław Błażej – informatyka
  12. Łukasz Kondraciuk – informatyka
  13. Piotr Toczek – informatyka
  14. Bartosz Witkowski – chemia
  15. Michał Oleszko – język niemiecki
  16. Gabor Tęcza – język niemiecki
  17. Julia Wierzbińska – biologia
  18. Michał Sobolak – biologia
  19. Julia Wierzbińska – język polski
  20. Dawid Błachowicz – Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
  21. Adrian Leszczak – Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
  22. Piotr Toczek – Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude – odważ się być mądrym”
  23. Łukasz Kondraciuk – Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude – odważ się być mądrym”
Liczba finalistów: 35

 

Rok szkolny  2011/2012

Laureaci:

  1. Piotr Toczek – fizyka
  2. Daniel Sowa – fizyka
  3. Przemysław Kędzior – fizyka
  4. Mateusz Rałowski – fizyka
  5. Izabela Bester – język angielski
  6. Kinga Łoza – język angielski
  7. Michał Gontarz – język angielski
  8. Klaudia Łożuk – język angielski
  9. Anna Paliga – język angielski
  10. Konrad Maliczkowski – język angielski
  11. Łukasz Kondraciuk – geografia
  12. Piotr Toczek – geografia
  13. Alicja Chiłła – biologia
  14. Dominika Kojder – biologia
  15. Mariusz Niwiński – historia
  16. Łukasz Kołodziej – historia
  17. Maciej Gumieniak – historia
  18. Piotr Toczek – informatyka
  19. Mirosław Błażej – informatyka
  20. Gabor Tęcza – język niemiecki
  21. Przemysław Oliwa – chemia
  22. Alicja Chiłła – język polski
  23. Joanna Sawuła – język polski
  24. Maciej Gumieniak – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1776-1864
  25. Paweł Zapolnik – Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1776-1864
  26. Maciej Nędza – Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914 – 1989
Liczba finalistów: 18

 

Rok szkolny 2010/2011

Laureaci:

  1. Konrad Małopolski – fizyka
  2. Daniel Gut – fizyka
  3. Dominika Kwaśny – język angielski
  4. Dominika Madera – język angielski
  5. Barbara Tomasik – geografia
  6. Michał Wanic – informatyki
  7. Karol Janiszewski – informatyki
  8. Łukasz Kołodziej – Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego
  9. Maciej Gumieniak – Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego
  10. Daniel Gut – Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere aude – odważ się być mądrym”

 

Rok szkolny 2009/2010

Laureaci:

  1. Karol Janiszewski – informatyka
  2. Pamela Mazurek – język niemiecki
Liczba finalistów: 9

 

Rok szkolny 2008/2009

Laureaci:

  1. Jarosław Kolek – język angielski
  2. Łukasz Pilat – język angielski
  3. Katarzyna Nawalany – język angielski
  4. Łukasz Pilat – język niemiecki
  5. Jarosław Kolek – język niemiecki
  6. Agnieszka Szot – geografia
  7. historia
  8. Jarosław Kolek – chemia
  9. Wojciech Tomasik – fizyka
  10. Jarosław Kolek – fizyka
  11. Jarosław Kolek – informatyka
  12. Jarosław Kolek – matematyka
Liczba finalistów: 23

 

Rok szkolny 2007/2008

Laureaci:

  1. Łukasz Pilat – język niemiecki
  2. Pamela Mazurek – język niemiecki
  3. Izabela Nowak – język niemiecki
  4. Łukasz Pilat – języka angielski
  5. Gabriela Rusin – język angielski
  6. Jakub Janeczko – informatyka
  7. Joanna Byszuk – historia
  8. historia
  9. Wojciech Tomasik – fizyka
  10. Kawa Mateusz – fizyka
  11. Miłosz Dańczak – fizyka
  12. Joanna Przestrzelska – fizyka
  13. Joanna Byszuk – język polski
Liczba finalistów: 22

 

Rok szkolny 2006/2007

Laureaci:

  1. Szymon Różański – fizyka
  2. Łukasz Konieczny – geografia
  3. Łukasz Pilat – język niemiecki
Liczba finalistów: 11

 

Rok szkolny 2005/2006

Laureaci:

  1. Sławomir Gdyk – informatyka
  2. Katarzyna Uchman – język angielski
  3. Marcin Holik – język niemiecki
  4. Jakub Tęcza – język niemiecki
  5. Katarzyna Uchman – język niemiecki
Liczba finalistów: 10

 

Rok szkolny 2004/2005

Laureaci:

  1. Łukasz Ziętek – fizyka
  2. Agata Cypryś – historia
  3. Monika Młynarska – język niemiecki
Liczba finalistów: 6

 

Rok szkolny 2003/2004

Laureaci:

  1. Magdalena Potoczny – chemia
  2. Olga Żak – chemia
  3. Roksana Różańska – chemia
  4. Mateusz Wiśniowski – chemia
  5. Martyna Piechowicz – historia
  6. Krzysztof Pado – informatyka
  7. Martyna Piechowicz – język polski
  8. Michał Jarecki – język polski
  9. Bartosz Zawiślak – język polski
  10. Kamil Osika – język polski
  11. Bartosz Zawiślak – język angielski
  12. Nina Janicka – język niemiecki

 

Rok szkolny 2002/2003

Laureaci:

  1. Robert Gontarczuk – matematyka
  2. Katarzyna Cypryś – język polski

Powrót do góry