Sukcesy sportowe

Rok 2018/2019

Lp.

Uczniowie – zawodnicy

Rezultat

Rodzaj rywalizacji

Opiekun

1. Jakub Kępa  II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – bieg na 300m Jan Zboril
2. Liwia Florkiewicz  III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – bieg na 600m Izabela Zamorska
3. Wiktoria Drzał  III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – bieg na 80m przez płotki Izabela Zamorska
4. Agnieszka Grużewska  III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – skok w dal Izabela Zamorska
5. Maksym Korczowski  I miejsce Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA – bieg na 300m Izabela Zamorska, Jan Zboril
6. Barwiński Kacper
Kępa Jakub
Kierys Oskar
Nykiel Szymon
Ostrowski Kajetan
Paściak Mateusz
Olszówka Artur
Smykała Jan
Świder Hubert
Malinowski Maciej
 III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sztafetowe biegi przełajowe Jan Zboril
7. Hubert Mulawa
Jakub Pelczarski
Michał Dudek
Jakub Szpara
Mateusz Domarski
Szymon Nykiel
Kacper Szczypta
Miłosz Ramski
Tomasz Cisek
Jan Oliwa
Marcel Kasjan
 II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej chłopców Bogusław Szczypta
8. Jakub Kępa
Oskar Kierys
Maksym Korczowski
Artur Olszówka
Jan Smykała
Hubert Świder
 III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualno-drużynowe biegi przełajowe chłopców Jan Zboril
8. Michał Rozmund
Jakub Ulrych
SzymonUlrych
Dominik Bojarski
Michał Chrobak
Filip Flak
 III miejsce Licealiada – Indywidualno-drużynowe biegi przełajowe chłopców Jan Zboril
9. Mateusz Domarski
Tomasz Cisek
Michał Dudek
Bartłomiej Jucha
Marcel Kasjan
Oskar Kierys
Szymon Nykiel
Miłosz Ramski
Jakub Skuza
Szczypta Kacper
Jakub Szpara
Kacper Wilk
 III miejsce Finał piłki siatkowej chłopców Jan Zboril
10. Daria Serwińska  I miejsce X Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Izabela Zamorska
11. Jakub Ulrych  II miejsce X Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Izabela Zamorska
12. Julita Bujak
Agnieszka Grużewska
Oliwia Koszulińska
Liwia Florkiewicz
Zuzanna Jakubowska
 II miejsce Indywidualno-drużynowe biegi przełajowe Izabela Zamorska
13. Alicja Bilska
Liwia Florkiewicz
Alicja Gruchała
Jowita Pietryka
Klaudia Wasylów
Monika Kuźniar
Helena Bochenek (R)
 II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – sztafeta 6x50m stylem dowolnym Jan Zboril
Izabela Zamorska
14. Liwia Florkiewicz  I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – 50m stylem dowolnym Jan Zboril
Izabela Zamorska
15. Miłosz Ramski  III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – 50m stylem dowolnym Jan Zboril
Izabela Zamorska
16. Alicja Bilska
Helena Bochenek
Liwia Florkiewicz
Alicja Gruchała
Monika Kuźniar
Jowita Pietryka
Klaudia Wasylów (R)
 III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej (półfinał wojewódzki w pływaniu) – sztafeta 6x50m stylem dowolnym Jan Zboril
Izabela Zamorska
17. Liwia Florkiewicz  I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej (półfinał wojewódzki w pływaniu) –  50m stylem dowolnym Jan Zboril
Izabela Zamorska
18. Alicja Bilska  III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej (półfinał wojewódzki w pływaniu) – 50m stylem klasycznym Jan Zboril
Izabela Zamorska
19. Miłosz Ramski  III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej (półfinał wojewódzki w pływaniu) – 50m stylem dowolnym Jan Zboril
Izabela Zamorska
20. Daria Serwińska  I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – ćwiczenia równoważne na ławeczce Izabela Zamorska
21. Agnieszka Grużewska  III miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – ćwiczenia równoważne na ławeczce Izabela Zamorska
22. Agnieszka Grużewska
Daria Serwińska
Hanna Lech
Gabriela Witkowska
 III miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju gimnastycznym dziewcząt Izabela Zamorska
23. Maciej Biłyk
Kacper Szczypta
Kamil Sekuła
Jakub Kępa
 I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym trójboju gimnastycznym chłopców Bogusław Szczypta
24. Maciej Biłyk  I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – układ ćwiczeń na drążku Bogusław Szczypta
25. Maciej Biłyk  I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – ćwiczenia wolne Bogusław Szczypta
26. Maciej Biłyk  I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – skok rozkroczny i kuczny przez skrzynię Bogusław Szczypta
27. Maciej Biłyk  I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju gimnastycznym chłopców Bogusław Szczypta
28. Kamil Sekuła  II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – ćwiczenia wolne Bogusław Szczypta
29. Kamil Sekuła  II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – skok rozkroczny i kuczny przez skrzynię Bogusław Szczypta
30. Kamil Sekuła  II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – trójbój gimnastyczny chłopców Bogusław Szczypta
31. Kacper Szczypta  III miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – ćwiczenia wolne Bogusław Szczypta
32. Jakub Kępa  III miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce – układ ćwiczeń na drążku Bogusław Szczypta
33. Liwia Florkiewicz  II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu – 50m stylem dowolnym Jan Zboril

Rok 2017/2018

Lp.

Uczniowie – zawodnicy

Rezultat

Rodzaj rywalizacji

Opiekun

1. Monika Kuźniar  I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – bieg na 600m Jan Zboril
2. Rozalia Krasoń  II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – rzut dyskiem Jan Zboril
3. Kuba Sitek  II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – bieg na 300m Jan Zboril
4. Kuba Sitek
Maximilian Życzyński
Tomasz Życzyński
Maksymilian Zawiślak
 I miejsce Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców – bieg sztafetowy chłopców 4x100m Jan Zboril
5. Szymon Nykiel
Mateusz Grzyb
Bartłomiej Rzemiński
Kamil Mołodecki
Remigiusz Kozicki
Jakub Bielawski
Filip Ustrobiński
Łukasz Niemiec
Krystian Piszczela
Mateusz Domarski
Kacper Szczypta
Miłosz Ramski
 III miejsce I Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Dyrektora SP 18 w Rzeszowie Bogusław Szczypta
6. Julianna Rembisz
Rozalia Krasoń
Julita Bujak
Oliwia Biernacka
Tamara Hul
Natalia Grabiec
Kinga Kociach
Oliwia Kałucka
Oliwia Purcha
Justyna Rochecka
Klaudia Trzcińska
 II miejsce Koszykówka Dziewcząt w „Igrzyskach Młodzieży Szkolnej” Bogusław Szczypta
7. Mateusz Rzeźnikiewicz
Mikołaj Małek
Adrian Prędki
 II miejsce Zawody w tenisie stołowym chłopców organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Jan Zboril
8. Monika Kuźniar  I miejsce Andrzejkowe Indywidualne Biegi Przełajowe na 600m Jan Zboril
9. Mateusz Domarski  II miejsce Andrzejkowe Indywidualne Biegi Przełajowe na 800m Jan Zboril
10. Mateusz Grzyb
Łukasz Niemiec
Krystian Piszczela
Kacper Filipek
Jakub Szalacha
Marcin Kaczorowski
Mateusz Sochur
Michał Miśków
Jakub Bielawski
Bartłomiej Rzemiński
Kacper Szczypta
Miłosz Ramski
Mateusz Domarski
Jakub Pelczarski
 II miejsce Unihokej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Bogusław Szczypta
11. Tomasz Cisek
Michał Dudek
Mateusz Grzyb
Bartosz Jucha
Marcin Kaczorowski
Marcel Kasjan
Remigiusz Kozicki
Szymon Nykiel
Krystian Piszczela
Miłosz Ramski
Jakub Szalacha
Jakub Szpara
Kacper Szczypta
III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa chłopców Jan Zboril
12. Liwia Florkiewicz
I miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 50 m. stylem grzbietowym dziewcząt Jan Zboril
13. Michał Sierżęga
II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 50 m. stylem klasycznym chłopców Jan Zboril
14. Monika Kuźniar
III miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 50 m. stylem klasycznym dziewcząt Jan Zboril
15. Alicja Bilska
Helena Bochenek
Liwia Florkiewicz
Alicja Gruchała
Monika Kuźniar
Klaudia Wasylów
Magdalena Cyzio R
Gabriela Witkowska R
II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sztafeta dziewcząt 6×50 m stylem dowolnym Jan Zboril
16. Julia Micał
Liwia Florkiewicz
Monika Kuźniar
Klaudia Wasylów
Magdalena Cyzio
Gabriela Witkowska
Michał Sierżęga
Miłosz Ramski
Kamil Sekuła
Artur Olszówka
Jakub Szpara
Maciej Malinowski
Jan Pabiś
Radosław Poręba
III miejsce Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora SP 25 w Rzeszowie – klasyfikacja drużynowa Jan Zboril
17. Julia Micał I miejsce Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora SP 25 w Rzeszowie – 50m stylem motylkowym Jan Zboril
18. Liwia Florkiewicz I miejsce Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora SP 25 w Rzeszowie – 50m stylem grzbietowym Jan Zboril
19. Monika Kuźniar II miejsce Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora SP 25 w Rzeszowie – 50m stylem klasycznym Jan Zboril
20. Michał Sierżęga I miejsce Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora SP 25 w Rzeszowie – 50m stylem klasycznym Jan Zboril
21. Miłosz Ramski III miejsce Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Nagrodę Dyrektora SP 25 w Rzeszowie – 50m stylem dowolnym Jan Zboril
22. Dominik Poźniak
Maciej Biłyk
Kacper Szczypta
Kamil Sekuła
I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce chłopców w klasyfikacji drużynowej Bogusław Szczypta
23. Dominik Poźniak
I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ćwiczeniach wolnych chłopców Bogusław Szczypta
24. Dominik Poźniak
I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce chłopców w ćwiczeniach na drążku chłopców Bogusław Szczypta
25. Dominik Poźniak
I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce chłopców w skoku przez skrzynię chłopców Bogusław Szczypta
26. Dominik Poźniak
I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wieloboju gimnastycznym chłopców Bogusław Szczypta
27. Maciej Biłyk
II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ćwiczeniach wolnych chłopców Bogusław Szczypta
28. Maciej Biłyk
II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w skoku przez skrzynię chłopców Bogusław Szczypta
29. Maciej Biłyk
II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wieloboju gimnastycznym chłopców Bogusław Szczypta
30. Daria Serwińska
Zuzanna Węklar
Zuzanna Łonczyńska
Ewa Gaweł
Hanna Lech
II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Izabela Zamorska
31. Daria Serwińska
I miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce – ćwiczenia równoważne Izabela Zamorska
32. Daria Serwińska
II miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce – wielobój Izabela Zamorska
33. Daria Serwińska
III miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce – ćwiczenia wolne Izabela Zamorska
34. Liwia Florkiewicz
I miejsce Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – 50 m. stylem grzbietowym Jan Zboril
35. Michał Sierżęga
II miejsce Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – 50 m. stylem klasycznym Jan Zboril
36. Miłosz Ramski
II miejsce Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – 50 m. stylem dowolnym Jan Zboril
37. Liliana Grot
I miejsce Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych w Narciarstwie alpejskim i Snowboardzie – narty dziewczęta Izabela Zamorska
38. Wiktor Ciołkowski
II miejsce Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych w Narciarstwie alpejskim i Snowboardzie – narty chłopcy Izabela Zamorska
39. Krzysztof Kwaśniak
III miejsce Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych w Narciarstwie alpejskim i Snowboardzie – narty chłopcy Izabela Zamorska
40. Liliana Grot
I miejsce Mistrzostwa Rzeszowa w narciarstwie i snowboardzie – narciarstwo dziewcząt Izabela Zamorska
41. Wiktor Ciołkowski
II miejsce Mistrzostwa Rzeszowa w narciarstwie i snowboardzie – narciarstwo chłopców Izabela Zamorska
42. Krzysztof Kwaśniak
III miejsce Mistrzostwa Rzeszowa w narciarstwie i snowboardzie – narciarstwo chłopców Izabela Zamorska
43. Anna Busz
Alicja Żukowicz
Julia Chołody
Wiktoria Szela
Izabela Kyc
Julianna Rembisz
Zuzanna Przybylak
Klaudia Wasylów
Martyna Folta
Małgorzata Basznianin
Joanna Basznianin
Klaudia Kwoka
I miejsce Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Joanna Wiśniewska
44. Julia Bujak
Wiktoria Cwynar
Wiktoria Drzał
Julia Grabowska
Zuzanna Jakubowska
Milena Kąkol
Julia Kowal
Gabriela Pitera
Zuzanna Przybylak
Izabela Rębisz
Joanna Sołtys
Oliwia Staszkiewicz
Paulina Strojna
Gabriela Twardak
Klaudia Wąsacz
Monika Kuźniar
Klaudia Rożek
Wiktoria Klimasz
Marcelina Wątorek
II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej Izabela Zamorska
45. Michał Sierżęga
III miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu – 50 m stylem klasycznym Izabela Zamorska
Jan Zboril
46. Kacper Barwiński
Oskar Dobrzeniecki
Mateusz Grzyb
Marcin Kaczorowski
Jakub Kępa
Maksym Korczowski
Maksymilian Mirecki
Mateusz Nastaj
Szymon Pawliczak
Michał Sierżęga
Kuba Sitek
Mateusz Sochur
Tomasz Życzyński
Krystian Piszczela
II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej Jan Zboril

Powrót do góry